Obec Všetaty
Obec Všetaty u Rakovníka

Informace ke službě MUNIPOLIS - mobilní rozhlas

Co vám přihlášení do MUNIPOLIS přináší?

Budeme vám moci zasílat informace přímo do vašeho telefonu, počítače. Informace podle vašich zájmů vám budeme posílat do aplikace – toto je nejvýhodnější. Možné je též zasílání zpráv na e-mail, nebo SMS, krizové zprávy budou vždy zaslány formou SMS.

V registračním procesu si můžete sami nastavit, jaké typy informací vás zajímají. Doporučujeme vyplnit vaše telefonní číslo a ulici, abychom vás mohli rychle varovat v případě nečekaných událostí (např. havárie vody, přívalové deště apod.) Vaše údaje jsou v bezpečí a v souladu s GDPR.

Zkušební provoz mobilního rozhlasu bude probíhat minimálně do 29.2.2024 a do ukončení zkušebního provozu bude provozována i aplikace „V OBRAZE“. Pokud bude zkušební provoz vyhodnocen pozitivně, dojde k postupnému ukončení aplikace „V OBRAZE“ a informační tok k občanům bude nastaven přes službu MUNIPOLIS. O tomto budou samozřejmě občané informováni.

K plnohodnotnému fungování služby „MUNIPOLIS – mobilní rozhlas“ je vhodné zapojení co největšího počtu občanů. Proto apelujeme na postupnou registraci občanů do systému tak, aby byla v ideálním případě registrovaná minimálně jedna osoba za každou nemovitost. Rádi bychom postupně využívali vše, co nová služba nabízí, včetně možnosti samoodečtů vodoměrů, zasílání podnětů a podobně. Zasílání podnětů na obecní úřad bude v aplikaci realizováno přes ikonu fotoaparátu v dolní části aplikace.

V rámci registrace je pro obec nejvýhodnější zasílání zpráv přímo do aplikace MUNIPOLIS, nebo na zaregistrovaný email občana. Z uvedeného důvodu bychom doporučili občanům při registraci uvádět jak email, tak telefonní číslo. Do aplikace nebo emailu bude zaregistrovaný občan dostávat plný rozsah zpráv dle nastavených priorit. Telefonní číslo je nutné též registrovat, jelikož formou SMS budou rozesílány krizové a havarijní informace.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU INFORMACÍ ZDE: https://obec-vsetaty.munipolis.cz/registrace

Registrovat se můžete také osobně přímo na našem úřadu. Rádi vám pomůžeme. Registrační leták je přílohou tohoto zpravodaje a je též k dispozici na webových stránkách obce.

Oficiální aplikaci MUNIPOLIS naší samosprávy si můžete stáhnout přímo na App Store nebo Google Play. Poté si stačí přidat naši obec a budete mít informace vždy po ruce.

Datum vložení: 10. 3. 2024 18:52

Obec s rozšířenou působností